Zaproszenie na Debatę Walentynkową

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej serdecznie zaprasza młodzież szkół podstawowych (klasy ósme), licealną, studentów oraz wszystkich zainteresowanych na 11. Debatę Walentynkową pt. „Domyśl się” poświęconą między innymi takim tematom jak: różnice między kobietą a mężczyzną, sposoby na radzenie sobie z konfliktem w związku, a także  prawidłowa komunikacja pomiędzy kobietą a mężczyzną.

 Pragniemy również poinformować, iż Debata Walentynkowa organizowana jest już jedenasty raz. W tym roku odbędzie się 18 lutego (wtorek) o godzinie 12:30 na Uniwersytecie Zielonogórskim przy al. Wojska Polskiego 69 (Budynek A-16, aula C). Gośćmi specjalnymi debaty będą małżonkowie Karolina i Maciej Piechowie, znani m.in. z prowadzenia portalu szczesliwarodzina.com.

Prosimy o przekazanie tej informacji katechetom oraz o zachęcenie młodzieży do uczestnictwa w tej inicjatywie. W przypadku uczestniczenia całej klasy w debacie prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas telefonicznielub mailowo (e-mail: biuro@zg.ksm.org.pl, tel: 68 453 92 73
w godz. 8.00-16.00

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/494562078134280/